Jak Feniks z popiołów! Zakończenie roku w "Budowlance"
Są takie wydarzenia, których nigdy się nie zapomina. Są takie słowa, które na zawsze zostają w sercu. Powiatowe zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu miało wyjątkowy wymiar. Wyjątkowy, bo po raz ostatni uczniowie i nauczyciele witali wakacje z Dyrektor Maridą Zoń.
Wakacje czas zacząć!
"Iść w stronę słońca" - tą piosenką uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu rozpoczęli uroczystość zakończenia roku szkolnego. Szkolna społeczność powitała wakacje wraz ze Starostą Olkuskim Bogumiłem Sobczykiem oraz Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Magdaleną Sołtysik.
Słoneczne zakończenie roku szkolnego
Tradycją jest, że w olkuskich Domach Dziecka „Pomocna Dłoń” i „Dworek Marzeń” organizowane są zakończenia roku szkolnego. Tym razem odbyło się ono w wyjątkowej scenerii. Dzieci, młodzież, opiekunowie i przyjaciele świętowali w gościnnych progach Dosłońce Resort Wellness&Farm w Racławicach.
Międzynarodowe spotkanie w Starostwie
Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu oraz ich koledzy z Turcji, Niemiec i Holandii odwiedzili Starostwo Powiatowe w Olkuszu. Wizyta to część projektu Erasmus Plus RoboStem.
Pełnia lata w Troksie
Mieszkańcy Troksa i okolicznych miejscowości spotkali się na Festynie Rodzinnym, by razem przywitać lato. Do wspólnej zabawy przyłączył się Wicestarosta Rafał Czeladzki.
Powitanie lata w Olewinie
Pierwszy dzień astronomicznego lata upłynął w Olewinie pod znakiem świetnej zabawy na „Festynie Rodzinnym Mieszkańców Sieniczna i Olewina”. Wśród gości był Wicestarosta Rafał Czeladzki. Patronat nad wydarzeniem sprawował Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk.
Rodzinna zabawa w Porębie Górnej
Świetna atmosfera, rewelacyjna pogoda, moc atrakcji dla wszystkich - tak bawiono się na Festynie Rodzinnym w Porębie Górnej. Wydarzenie objął patronatem Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk. Na festynie gościł Wicestarosta Rafał Czeladzki.
Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu okazała się najlepsza wśród szkół średnich w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Powiat Olkuski.
Strona 5 z 19





