jury konkursu Mam Talent z symbolicznym czekiem na scenie MOK Olkusz

KAMILA CIĘPKA zwyciężczynią I Powiatowego Międzyszkolnego Charytatywnego Konkursu MAM TALENT

Dzisiaj, w MOK w Olkuszu, odbył się niezwykły koncert talentów młodzieży szkolnej z terenu powiatu olkuskiego.

Organizatorami wydarzenia było I LO w Olkuszu i Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser

Jury w składzie: Bogumił Sobczyk Starosta Olkuski; Paulina Polak Wicestarosta; Barbara Rzońca Dyrektor Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, Radna Rady Powiatu w Olkuszu; Marcin Wiercioch Dyrektor MOK Olkusz i Przemysław Kania aktor teatralny, nie miało łatwego zadania.

Ostatecznie, po burzliwych obradach, ogłoszono werdykt:

piosenką Kosmiczne Energie z repertuaru Ralpha Kamińskiego zwyciężyła uczennica klasy SP w Zadrożu - Kamila Ciępka. Kamila zebraną kwotę 3750 zł i 20 € przekazała na rzecz pomocy Ukrainie.

Gratulujemy wszystkim 17 uczestnikom.

Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami.


Roksana Dyba - uczennica I LO w Olkuszu na scenie MOK Olkusz  od lewej Irena Majda Dyrektor I LO w Olkuszu i Anna Dela Prezes Stowarzyszenia Dobroczynnego RES Sacra Miser na scenie MOK Olkusz  Jury konkursu, od lewej Przemysław Kania, Barbara Rzońca, Bogumił Sobczyk, Paulina Polak, Marcin Wiercioch  Inez Smołuch uczestniczka konkursu Mam Talent śpiewa na scenie MOK Olkusz  Bracia Wiercioch z SP nr 3 w Olkuszu - uczestnicy konkursu Mam Talent na scenie MOK Olkusz  Milena Gut z SP w Gorenicach - uczestniczka konkursu Mam Talent śpiewa na scenie MOK Olkusz  zespół taneczny z SP Witeradów ze Starostą Bogumiłem Sobczykiem i Przemysławem Kanią aktorem teatralnym na scenie MOK Olkusz


Drukuj