Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste powiatowe zakończenie roku szkolnego odbyło się w tym roku w IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu.

Wśród zaproszonych gości, kadry nauczycielskiej i uczniów obecna była również delegacja Powiat Olkuski: Starosta Bogumił Sobczyk, Przewodnicząca Komisji ds. Edukacji, Kultury oraz Sportu i Turystyki Rady Powiatu Olkuskiego Wanda Klimek, Sekretarz Powiatu Marcin Wójcik, Skarbnik Powiatu Marta Siuda, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Joanna Szatan-Kenderow i Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Magdalena Sołtysik .

Podczas wydarzenia wręczono nagrody i wyróżnienia za osiągnięte sukcesy w nauce i sporcie, a także za działalność wolontariacką. Wśród nich była również nasza powiatowa nagroda - Nagroda Starosty Olkuskiego dla najlepszego ucznia: Krzysztofa Kuliga.

W tym wyjątkowym dniu zwracamy się szczególnie do Was, Drodzy Uczniowie. Gratulujemy Wam wszystkich osiągnięć z kończącego się roku nauki. Macie powody do dumy nie tylko za sprawą ocen na świadectwach, lecz także wielu innych sukcesów, postępów, nabytych umiejętności i pokonanych trudności.

Słowa uznania kierujemy również do kadry pedagogicznej i pracowników szkoły.

Rodzicom dziękujemy za wspieranie dzieci, ale też za pomoc w tworzeniu wielu wydarzeń szkolnych.

Brawa dla WAS.

Teraz przyszedł czas na odpoczynek od nauki i szkolnych obowiązków.

Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!


 


Drukuj