Starosta Bogumił Sobczyk i Wicestarosta Rafał Czeladzki z okazji Dnia Dziecka odwiedzili podopiecznych "Dworku Marzeń" i "Pomocnej Dłoni".
Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze; ciekawości świata, mądrych planów na przyszłość i szczerych przyjaciół. Pamiętajcie, że marzenia są po to, aby je spełniać - mówił starosta Bogumił Sobczyk.
Dzieci i młodzież otrzymały słodkie upominki. Podczas spotkań w naszych Domach Dziecka był też czas na rozmowy o szkole i nadchodzących wakacjach.
Fotoreportaż z Dnia Dziecka w Domach Dziecka




