Zgłoszenia do XIV Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego

Rozpoczął się nabór wniosków do XIV Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego.

Nagroda ta na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń naszego regionu. Cyklicznie, od 2009 roku, w konkursie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości.

Z pewnością także tegoroczna edycja Nagrody będzie doskonałą okazją do uhonorowania najlepszych przedsiębiorców działających na terenie województwa małopolskiego. Na gospodarczej mapie Małopolski samorząd gospodarczy i instytucje otoczenia biznesu zajmują istotne miejsce, odgrywając ważną rolę partnera i łącznika między władzami samorządowymi i przedsiębiorcami.

Zachęcamy do składania wniosków w imieniu znanych Państwu, wyróżniających się firm. Poszukiwani są liderzy wśród mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Regulamin Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego oraz wniosek o jej przyznanie znajduje się na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl. Nabór trwa do 30 czerwca br., a wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2023 roku.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego 2023 - plakat


Drukuj