Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne życzenia oraz wyrazy szacunku wszystkim, którzy współtworzą naszą małą Ojczyznę i działają na rzecz rozwoju Powiatu Olkuskiego.
Dziękujemy za codzienny trud, zaangażowanie, profesjonalizm i dotychczasową współpracę.
Życzymy powodzenia w realizacji ambitnych celów, wytrwałości oraz niegasnącego zapału w dalszej pracy dla dobra lokalnych społeczności!