next
pause
play
prev

Aktualności

13.10.2020

SPOTKANIE LIDERÓW NGO's


W związku z zamiarem rozwijania współpracy z organizacjami pozarządowymi, Starostwo Powiatowe w Olkuszu zaprasza 15 października br. o godz. 14.00 na spotkanie w trybie online z wykorzystaniem programu ZOOM w celu zebrania opinii na temat możliwych obszarów i form współpracy finansowej i pozafinansowej w kolejnych latach. Czekamy na Państwa uwagi i pomysły. Będzie również możliwość zgłoszenia uwag do projektu „Programu współpracy Powiatu Olkuskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021”. Szukamy odpowiedzi na pytanie, co wspólnie możemy zrobić, żeby aktywność społeczna i obywatelska w Polsce rosła.

Spotkanie będzie prowadzone przez przedstawicieli Biura Inicjatyw Społecznych z Krakowa w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu dzwoniąc do Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Starostwa – tel. 647 88 15, lub drogą elektroniczną na adres politykaspoleczna@sp.olkusz.pl

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kliknąć link.

powrót do listy