next
pause
play
prev

Aktualności

01.07.2020

Nowa lokalizacja Zamiejscowego Referatu Rejestracji Pojazdów w Wolbromiu

Informujemy, że od dnia 1 lipca 2020 r. Zamiejscowy Referat Rejestracji Pojazdów
w Wolbromiu mieści się pod adresem: ul. Łukasińskiego 6, 32 -340 Wolbrom. Obsługa klientów jest prowadzona w dwóch odrębnych pomieszczeniach. Przed budynkiem znajduje się obszerny parking. Interesanci są obsługiwani w godzinach: poniedziałek 900 – 1630, wtorek i środa 700 – 1430, czwartek i piątek 800 – 1430. Informacji dotyczących rejestracji pojazdów można uzyskać telefonicznie pod numerem 32 706 53 03, lub korzystając z e-maila: komunikacja.wolbrom@sp.olkusz.pl.

„W związku z nowymi przepisami obowiązującymi od 1 stycznia dotyczącymi rejestracji pojazdów w ostatnich miesiącach zaobserwowaliśmy zwiększony potok klientów w Wydziale Komunikacji. Wobec tego podjąłem decyzję by usprawnić obsługę interesantów.
Wspólnie z Burmistrzem Wolbromia Panem Adamem Zielnikiem szybko wypracowaliśmy rozwiązanie, które polepszy funkcjonowanie Zamiejscowego Referatu Rejestracji Pojazdów. Od 1 lipca mieszkańcy będą obsługiwani w nowej siedzibie przy ul. Łukasińskiego 6
w Wolbromiu. Dzięki większej ilości pomieszczeń rozładuje się kolejka między osobami, które chcą zarejestrować pojazd a tymi, które chcą tylko odebrać gotowe dokumenty. Pracownicy zyskają przestrzeń co przełoży się na komfort ich pracy. Dodatkowo z dwóch stron klienci będą mieli do dyspozycji dwa parkingi. Na bieżąco będziemy dalej usprawniać obsługę naszych mieszkańców.”
- informuje Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk.

powrót do listy