next
pause
play
prev

Aktualności

28.11.2019

Narada WINB w Kluczach

Od wtorku 26 listopada w Powiecie Olkuskim trwa trzydniowa narada szkoleniowa z powiatowymi inspektorami nadzoru budowlanego w województwie małopolskim. Narada poświęcona jest stosowaniu przepisów prawa budowlanego oraz ujednoliceniu orzecznictwa administracyjnego. Wydarzenie to wpisuje się w jubileusz 20-lecia terenowych struktur nadzoru budowlanego.

Z tej okazji wojewoda małopolski Piotr Ćwik, w towarzystwie Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Norberta Książka oraz Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego Andrzeja Macałki, wręczył zasłużonym inspektorom i pracownikom odznaczenia państwowe. Zebranych gości przywitali Starosta Bogumił Sobczyk i Wójt Gminy Klucze Norbert Bień.

Przy tej okazji, dziękujemy wszystkim pracownikom Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Olkuszu za troskę o bezpieczeństwo obiektów budowlanych i placów budowy, a co za tym idzie – bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Państwa praca w tym zakresie jest nieoceniona. Szczególne podziękowania kierujemy do Powiatowego Inspektora Grzegorza Swędzioła za przygotowanie narady i świetnie zorganizowany czas dla gości na naszym terenie.
powrót do listy