next
pause
play
prev

Aktualności

02.12.2019

Konferencja "Dbam o zdrowie i środowisko" z okazji 100-lecia Służb Sanitarnych

29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się konferencja „Dbam o zdrowie i środowisko” połączona z uroczystymi obchodami 100-lecia Służb Sanitarnych w Polsce.

Organizatorami konferencji byli Państwowa Powiatowa Inspekcja Sanitarna w Olkuszu, stowarzyszenie LGD Nad Białą Przemszą oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu. Wydarzenie patronatem honorowym objął Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk.

Uroczystego otwarcia dokonał Jarosław Foremny Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Z prezentacjami wystąpili:
• Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu Agata Knapik, przedstawiając „Historie Inspekcji Sanitarnej Ziemi Olkuskiej”
• Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk – „Działania z zakresu zdrowia i ochrony środowiska realizowane przez Powiat Olkuski”
• Prezes LGD nad Białą Przemszą Wacław Gregorczyk – „Działania LGD na rzecz ochrony środowiska w Powiecie Olkuskim
• Prezes stowarzyszenia Szansa Białej Przemszy Józef Niewdana
• OZiPZ PSSE w Olkuszu Ewelina Bączek – „Dbamy o zdrowie i środowisko – współpraca PSSE w Olkuszu z jednostkami samorządowymi w Olkuszu, placówkami nauczania i wychowania, zakładami pracy z terenu powiatu olkuskiego”
• Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olkuszu Agata Knapik – „ Jak dbać o zdrowie i szczęśliwe życie”.

Konferencję wzbogacił pokaz EKOmody i EKOteatr przygotowany przez młodzież ze szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu olkuskiego.

Gratulujemy organizatorom i dziękujemy za współpracę.
 
powrót do listy